Camper Drop Pro

Elektřina

Voda

Odpadní voda

Zimní verze

Černá voda

Šedá voda

Autobusy s WC

Odtoková stanice

Vyprázdnění WC kazet

Veřejně dostupná verze

Výběr poplatků

Mincovník

Platba kartou

Camper Drop - kolumna serwisowa (dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)Camper Drop - kolumna serwisowa (dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)
Camper Drop - kolumna serwisowa (dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)Camper Drop - kolumna serwisowa (dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)
Kolumna serwisowa dla kamperów. Pobór czystej wody do kamperaStacja ładowania kamperów. Gniazda elektryczne 230VZlewnia ścieków z turystycznych kaset WC. Zrzut wody czarnej. Serwis kampera.Zlewnia wody szarej. Najazdowa kratka ściekowa dla kamperów i autokarów.

Camper Drop Pro je profesionální řešení poskytující možnost konfigurace servisního místa pro obytné automobily a autobusy s toaletami (vypouštění odpadu a odsávání vody) podle potřeb investora.

Tekutý odpad se vyprazdňuje z WC kazety (černá voda) pomocí výlevky odpadních vod, t.j. výklopná zásovka umístěná ve spodní části. Sběrná část odpadu je vybavená splachovacím systémem, který se aktivuje tlačítkem po ukončení vyprazdňování WC kazety.

Nad odtokovou výlevkou je kohoutek na oplachování WC kazet. Ten se aktivuje na 5 sekund po stlačení tlačítka na boku sloupku.

Sloupek pracuje s odtokovou mřížkou instalovanou v betonové desce, která slouží k zachytávání a odvodu šedé odpadní vody z nádrží obytných aut a karavanů. Splachovací systém je aktivovaný ze sloupuku Camper Drop Pro, který usnadňuje údržbu čistoty na servisním místě.

Sloupek Camper Drop Pro může být navíc vybavený kohoutkem na odběr vody nebo elektrickými zásuvkami. Spotřeba vody a elektřiny může být buď volně dostupná nebo aktivovaná platbou mincovníkem nebo čtečkou platebních karet.

Servisní místo

Sloupky Camper Drop Pro v kombinaci s odtokovou mřížkou instalovanou v betonové desce jsou nejkvalitnějším servisním místem pro obytné automobily a autobusy. Servisní místa jsou neodmyslitelnou součástí vybavení kempů, karavanových parků a WC-BUS bodů realizovaných na dálničních odpočívadlech (MOP).

Servisní místo umožňuje vyprázdnit nádrže na černou či šedou vodu a doplnit zásoby vody v karavanu nebo autobusu.

Na sloupku Camper Drop Pro se fyzickým oddělením kohoutku na distribuci vody (na levé straně) a části na likvidaci tekutého odpadu (na pravé straně) zabraňuje možnosti bakteriální kontaminace kohoutku používaného na odběr čisté vody. K tomuto slouží sloupek vybavený samostatným kohoutkem, který se používá výlučně na oplachování kazety turistického WC.

Včechny prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli.Celá vodovodní instalace je nejvýše zabezpečená topnými kabely, díky čemu může být provoz nepřerušený i v zimních podmínkách (až -15°C)

Stanowisko zlewne dla kamperów i autokarów (WC-BUS)Stanowisko zlewne dla kamperów i autokarów (WC-BUS)

Servisní
místo

Servisní místo pro obytná vozidla tvoří sloupek Camper Drop s odtokovou mřížkou zasazenou do středu betonové desky. Vodovodní instalace je zabezpečena topnými kabely, které zaručí celoroční funkci.

Sloupek camper pro může být navíc vybaven kohoutkem na vodu nebo elektrickými zásuvkami.

Odtoková mřížka

  • Vyrobená z nerezové oceli s kanalizační přípojkou o průměru 110mm
  • Vybavená splachovacím systémem (čtyři trysky) aktivované servisním sloupkem
  • Určená na vyprazdňování nádrží na šedou a černou vodu
  • 50x50 cm - plocha na sběr odpadu z obytného auta nebo autobusu
Kratka ściekowa dla kamperów wyposażona w system spłukiwania

Základová patka

  • Vyrobená z nerezové oceli
  • Zákazníkovi se dodává se šablonou na umístění kanalizačních, vodovodních a elektrických přípojek ve vztahu k patce
  • Zapustí se do betonového základu
Kotwa fundamnetowa ze stali nierdzewnej do umocowania zlewni Camper Drop

Servisní sloupky Camper Drop Pro
dostupné verze

Pro Aqua

Pro Aqua Electro

Pro Aqua
Cash & Credit

Pro Aqua Electro
Cash & Credit

Zimní verze zabezpečení před zmrznutím

X

X

X

X

Osvětlení led

X

X

X

X

Vyprazdění WC kazet
kohoutky s vodou na opláchnutí kazety, výlevky a mřížky

X

X

X

X

Kohoutky na vodu

X

X

X

X

Elektrické zásuvky CEE 230v/(6,10,16A)

4x

4x

Mincovník

X

X

Platební terminál

X

X

Možnost aktivace dodatečných zásuvek a kohoutků
na sloupku Camper Electro

X

X

Pobierz kartę produktu CAMPER DROP [PDF]

Infrastruktura pro karavany, autobusy s WC, nebo mariny

Camper Drop Zero (odpadní voda / voda) Camper Drop Pro (voda / elektřina / odpadní voda / platby)Camper Electro (elektřina / voda)